Další info a stránky Dukascopy

Dukascopy Bank SA

Dukascopy Bank SA nabízí obchodování měnových párů, CFD a krypto jednotlivcům a institucionálním klientům. Forexové obchodování s Dukascopy Bank SA je optimalizované pro profesionály:

 • Stejná likvidita a kotace pro všechny klienty
 • Obchodní účty můžou být otevřeny v různých měnách – USD, CHF, EUR, GBP, AUD, CAD, CZK, DKK, HKD, HUF, ILS, JPY, MXN, NOK, NZD, PLN, RON, RUB, CNH, SEK, SGD, TRY, XAU a ZAR
 • K dispozici jsou různé možnosti financování (včetně Bankovních garancí, převod kreditní/debetní kartou a pod.)
 • Všechny typy obchodování k dispozici (včetně obchodování zpráv, scalping, atd.)

Dukascopy Bank nabízí svým klientům tři způsoby fundování obchodního účtu. Všechny nové účty musí splnit minimálně požadavky na prvotní vklad.

Bankovní převod

Jde o nejrychlejší a nejjednodušší způsob. Akceptujeme vklady v AUD, USD, CHF, EUR, GBP, CAD, CZK, HKD, HUF, ILS, JPY, MXN, NOK, NZD, PLN, RON, RUB, CNH, SEK, SGD, TRY a ZAR. Finanční prostředky jsou zpravidla přijaty v horizontu 1-2 pracovních dnů. Instrukce k bankovnímu převodu Vám na požádání poskytne Váš Account manažer (Správce účtu).

Vložení pomoci platebních karet

Vložení na účet pomocí kreditní / debetní karty je k dispozici klientům Dukascopy Bank SA za následujících podmínek:

  • Jméno držitele karty musí být shodné se jménem majitele účtu v Dukascopy Bank SA. Platby od třetích stran nebudou akceptovány a finanční prostředky budou zaslány zpět na náklady osoby, která platbu zasílala.

Pro bezpečnost našich klientů, maximální velikost transakce je CHF 10,000 / USD 10,000 / EUR 8,000 / GBP 7,000 / CAD 10,000 / JPY 1 000 000 / PLN 34,000/ SEK 70,000 / NOK 70,000 / CZK 200,000 / RUB 500,000 v závislosti na vybrané měny.

 • Akceptovány jsou debetní (Maestro, Visa Electron) a kreditní karty (MasterCard, Visa). Typy karet akceptovány v Dukascopy Bank mohou být změněny bez předchozího upozornění klienta.
 • Dukascopy Bank SA si neúčtuje žádný poplatek za převod na obchodní účet prostřednictvím kreditní / debetní karty, komise si však účtuje naše partnerská banka ve výši
  1.2 % z objemu transakce, pro tyto měny  EUR, GBP nebo CHF,
  1.5% pro převody v NOK, CZK, PLN nebo SEK,
  2% pro převody v USD a
  2.3 % pro převody v RUB, JPY, AUD a CAD.
  Tato komise bude odečtena od částky, kterou chcete převést. Pakliže se klient rozhodne použít kartu s jinou základní měnu než EUR, USD, GBP, CHF, CAD, JPY, SEK, NOK, CZK, RUB, PLN částka platby bude převedena na CHF, EUR, USD, GBP, CAD, JPY, SEK, NOK, CZK, RUB nebo PLN, je potřeba počítat s konverzním poplatkem.
 • Prostředky jsou převedeny na obchodní účet během jednoho pracovního dne od okamžiku, kdy Dukascopy Bank SA tyto prostředky obdrží.

Bankovní Záruky

Řešení fundování účtu pomocí bankovních záruk poskytuje obrovskou flexibilitu pro klienty Dukascopy Bank a dovoluje Vám ponechat si finanční prostředky ve Vaší bance pro případ okamžité potřeby finančních prostředků. Bankovní záruky mohou být použity pro více účtů pod stejným jménem žadatele bankovních záruk. Dukascopy Bank akceptuje bankovní záruky pro vklady od 100,000 USD. Všechny žádostí o bankovní záruky jsou schvalovány individuálně případ od případu.

Odkazy na další stránky Dukascopy Bank SA

Hlavní stránka Community

Strategy Contest

JStore aplikace

Webinar TV

FX Community Video

Strategy Contest

Miss Dukascopy

Dukascopy Poker

 

 

 

 

Komentáře jsou zakázány.